SQZ500JB-2K4
MFR.Part #
SQZ500JB-2K4
JLCPCB Part #
C1398051
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=15mm Through Hole Resistors ROHS