SQP30AJB-8R2
MFR.Part #
SQP30AJB-8R2
JLCPCB Part #
C1413169
Package
Plugin,77x18mm
Description
-55℃~+155℃ 30W 8.2Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,77x18mm Through Hole Resistors ROHS