SQP30AJB-5K1
MFR.Part #
SQP30AJB-5K1
JLCPCB Part #
C1413123
Package
Plugin,77x18mm
Description
-55℃~+155℃ 30W 5.1kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,77x18mm Through Hole Resistors ROHS