SQP25AJB-43R
MFR.Part #
SQP25AJB-43R
JLCPCB Part #
C3447586
Package
Plugin,60x14mm
Description
-55℃~+155℃ 25W 43Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,60x14mm Through Hole Resistors ROHS