AC1210FR-071R78L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1210FR-071R78L
JLCPCB Part #
C6458030
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.78Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS