SQP25AJB-150R
MFR.Part #
SQP25AJB-150R
JLCPCB Part #
C1407647
Package
Plugin,60x14mm
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 25W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,60x14mm Through Hole Resistors ROHS