SQP20AJB-13R
MFR.Part #
SQP20AJB-13R
JLCPCB Part #
C1406282
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 20W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL60mm Through Hole Resistors ROHS