RT1210DRD0710K7L
MFR.Part #
RT1210DRD0710K7L
JLCPCB Part #
C2138314
Description
-55℃~+125℃ 10.7kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS