SQP20AJB-130R
MFR.Part #
SQP20AJB-130R
JLCPCB Part #
C3465092
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 20W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL60mm Through Hole Resistors ROHS