SR0805FR-47150KL
MFR.Part #
SR0805FR-47150KL
JLCPCB Part #
C6823647
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS