SQP15AJB-0R16
MFR.Part #
SQP15AJB-0R16
JLCPCB Part #
C1401282
Description
-55℃~+155℃ 15W 160mΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS