RSF1WSJT-52-10K
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-10K
JLCPCB Part #
C1379482
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS