AF0805FR-0712K4L
MFR.Part #
AF0805FR-0712K4L
JLCPCB Part #
C6118840
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS