SQM200JB-75K
MFR.Part #
SQM200JB-75K
JLCPCB Part #
C1395837
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 75kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS