SQM200JB-150R
MFR.Part #
SQM200JB-150R
JLCPCB Part #
C1395377
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS