SQM300JB-150R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQM300JB-150R
JLCPCB Part #
C1395821
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 3W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS