SQM10AJB-9R1
MFR.Part #
SQM10AJB-9R1
JLCPCB Part #
C1400831
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 9.1Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS