SMAJ48CA/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMAJ48CA/TR7
JLCPCB Part #
C6489030
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W@10/1000us 48V 5.2A 53.3V 77.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS