RV2010FK-0710ML
MFR.Part #
RV2010FK-0710ML
JLCPCB Part #
C20166211
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS