RV1206JR-074M3L
MFR.Part #
RV1206JR-074M3L
JLCPCB Part #
C873650
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS