RV1206JR-07390KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RV1206JR-07390KL
JLCPCB Part #
C873646
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS