RT1206DRD07150RL
MFR.Part #
RT1206DRD07150RL
JLCPCB Part #
C871765
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS