RV1206DR-071M5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RV1206DR-071M5L
JLCPCB Part #
C4157788
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS