RV0805JR-0720ML
MFR.Part #
RV0805JR-0720ML
JLCPCB Part #
C5355175
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20MΩ 400V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS