RT0603WRC07137RL
MFR.Part #
RT0603WRC07137RL
JLCPCB Part #
C1721917
Description
-55℃~+155℃ 100mW 137Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS