AR0603FR-07681KL
MFR.Part #
AR0603FR-07681KL
JLCPCB Part #
C855461
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS