RV0603JR-072M4L
MFR.Part #
RV0603JR-072M4L
JLCPCB Part #
C20166199
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS