AHA80AFB-7K87
MFR.Part #
AHA80AFB-7K87
JLCPCB Part #
C7071924
Description
7.87kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS