RV0603JR-0724KL
MFR.Part #
RV0603JR-0724KL
JLCPCB Part #
C4044107
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS