RT1206BRE07453RL
MFR.Part #
RT1206BRE07453RL
JLCPCB Part #
C871325
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS