RT2512FKE07715KL
MFR.Part #
RT2512FKE07715KL
JLCPCB Part #
C4310738
Description
-55℃~+125℃ 715kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS