AC1210FR-0710KL
MFR.Part #
AC1210FR-0710KL
JLCPCB Part #
C230008
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS