RT2512FKE074K87L
MFR.Part #
RT2512FKE074K87L
JLCPCB Part #
C2141737
Description
-55℃~+125℃ 200V 4.87kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS