RT1206BRC07120KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRC07120KL
JLCPCB Part #
C869818
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS