RT2512FKE0719K6L
MFR.Part #
RT2512FKE0719K6L
JLCPCB Part #
C2141177
Description
-55℃~+125℃ 19.6kΩ 200V 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS