RT2512FKE07130RL
MFR.Part #
RT2512FKE07130RL
JLCPCB Part #
C4180887
Description
-55℃~+125℃ 130Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS