RT1210CRE0749K9L
MFR.Part #
RT1210CRE0749K9L
JLCPCB Part #
C4047724
Description
-55℃~+125℃ 250mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS