RT2512FKE07120KL
MFR.Part #
RT2512FKE07120KL
JLCPCB Part #
C876776
Description
-55℃~+125℃ 120kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS