AT0805FRE071K07L
MFR.Part #
AT0805FRE071K07L
JLCPCB Part #
C6126652
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS