FCR2WSJT-52-12R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FCR2WSJT-52-12R
JLCPCB Part #
C1383711
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 12Ω 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS