RT2512CKB0757K6L
MFR.Part #
RT2512CKB0757K6L
JLCPCB Part #
C3914335
Description
-55℃~+125℃ 57.6kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS