RT2512BKE074K64L
MFR.Part #
RT2512BKE074K64L
JLCPCB Part #
C3922138
Description
-55℃~+125℃ 4.64kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS