RT2512CKB0751K1L
MFR.Part #
RT2512CKB0751K1L
JLCPCB Part #
C4553396
Description
-55℃~+125℃ 51.1kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS