RT2512CKB074K22L
MFR.Part #
RT2512CKB074K22L
JLCPCB Part #
C4073543
Description
-55℃~+125℃ 4.22kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS