RT2512CKB0749K9L
MFR.Part #
RT2512CKB0749K9L
JLCPCB Part #
C4034020
Description
-55℃~+125℃ 49.9kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS