SQM700JB-43K
MFR.Part #
SQM700JB-43K
JLCPCB Part #
C1397983
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS