RT2512CKB073K16L
MFR.Part #
RT2512CKB073K16L
JLCPCB Part #
C4342348
Description
-55℃~+125℃ 3.16kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS