RC1206FR-07750RP
MFR.Part #
RC1206FR-07750RP
JLCPCB Part #
C6638439
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS