RT2512CKB0738R3L
MFR.Part #
RT2512CKB0738R3L
JLCPCB Part #
C4313876
Description
-55℃~+125℃ 38.3Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS