AC0603DRE07130RL
MFR.Part #
AC0603DRE07130RL
JLCPCB Part #
C20141871
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS